TR EN

Üretim

Mazaka üretim süreçlerinin her aşamasında yanınızda. İhtiyaçlarınızı analiz edip yerinde veya online toplantılar ile ihtiyaca yönelik tasarımlarımızı sizlerle buluşturuyoruz. Yapılan tasarımları müşterilerimiz ile birlikte inceleyip gerektiği halde iyileştirme çalışmaları yapıyoruz. Tasarım süreci tamamlandıktan sonra ekibimiz tarafından üretimini gerçekleştiriyoruz.

Ürün bazlı olarak, talep doğrultusunda sertifikalandırma sürecini tamamlıyoruz. Son olarak üretimi tamamlanan ürünlerin fabrikamızdan veya yerinde montaj seçenekleri ile teslimini sağlıyoruz.
  • Elektromekanik Montaj
    Elektromekanik ve elektronik malzemeler ile çalışan sistemlerin elektronik birim ve kablaj montajı ile birlikte test ortamları için gerekli olan ergonomik ve antistatik özellikte montaj imkânı sunan iş istasyonları ile iş süreçlerinizde çözümler sunabiliyoruz.
  • Mekanik Montaj
    Mekanik tasarımlarınızda kullandığınız bileşenlerin istenen işlevi yerine getirebilmesi için yüksek kalitede malzeme, düşük üretim maliyeti ve doğru mühendislik desteği ile planlarınıza uygun mekanik montaj hizmetini iş ortaklarımıza sağlıyoruz.
  • Talaşlı İmalat
    Tasarımlarınızda yer alan iş parçalarınızı uygun üretim teknikleri ile istenilen standartlarda üretiyoruz.
© 2021 - Mazaka Endüstriyel Ürünler Sanayi Ticaret ve Teknoloji AŞ || Tüm Hakları Saklıdır.