TR EN
Sektörler

Tarım Gıda

280 derecelik fırınlardan -20 derecedeki donduruculara, yüksek kapasiteli bulaşık makinelerinden, servis arabalarına kadar profesyonel mutfaklarda ihtiyaç duyulabilecek tekerler.

Tarım makinalarında ve endüstriyel tarım uygulamalarında ihtiyaç duyacağınız linear aktüator ve control üniteleri çözümleri sunuyoruz.

Tente

Üstün kaliteli tekerlekler, üretiminizde ürünlerinizin performansını ve işlevsel bütünlüğü iyileştirmenizi sağlar. Tente, tekerlek çapı 14mm ile 920mm arasında değişebilen oldukça çeşitli ve geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Tekerlek sektöründe her zaman yenilikçi olan Tente, fabrika ortamında yük taşıma arabaları gibi uygulamalar için tahrikli motorize tekerlek geliştirmiştir. (Tente E-drive) Şık tasarım tekerleri ile tüm mobilya uygulamalarında sektörün ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Sürtünme ile yüklenmeden veya elektrostatik indüksiyondan kaynaklanan statik elektriği nötrlemek maksadıyla zemine iletmeye yarayan ESD özellikli tekerlek çözümleri mevcuttur.

Maksimum 13 ton taşıma kapasitesi ve çapı 920 mm özelliklerine sahip tekerlek çözümleri sunabilmektedir. Hastane ve kliniklerde uluslararası standartlara uygun her türlü cihaz ve hasta karyolası için tekerlek çözümleri sunar.

Hastane karyolası gibi uygulamalarda kumanda ile kilit kontrolü yapılabilen kullanıcı dostu tekerlek sistemini hayata geçirmiştir. (Tente E-lock) Sürtünme ile yüklenmeden veya elektrostatik indüksiyondan kaynaklanan statik elektriği nötrlemek maksadıyla zemine iletmeye yarayan ESD özellikli tekerlek çözümleri mevcuttur.

Phoenix Mecano Linear Solution

Firmamız, tarım makinelerinde ve endüstriyel tarım uygulamalarında ihtiyaç duyacağınız lineer aktüatör ve kontrol üniteleri çözümleri sunar.
© 2021 - Mazaka Endüstriyel Ürünler Sanayi Ticaret ve Teknoloji AŞ || Tüm Hakları Saklıdır.