TR EN
Sektörler

Makine Otomasyon

Türkiye son yıllarda otomasyon sektöründe ivme kazanmıştır. Bu bağlamda sektörde üretim arttığından daha fazla ara ürün talebi de oluşmuştur. Otomasyon sektöründe kullanılan ilgili komponentler Türkiye çapında tarafımızca tedarik edilmektedir.

Bopla

Alüminyum, polyester, ABS kutulardan oluşan geniş ürün yelpazesi ve müşteriye özel tasarlanan çözümler sayesinde, kumanda kutuları ve membran ihtiyaçlarında elektronik ünitelerin muhafaza edilmesi için çözümler sunar.

Tente

Üstün kaliteli tekerlekler, üretiminizde ürünlerinizin performansını ve işlevsel bütünlüğü iyileştirmenizi sağlar. Tente, tekerlek çapı 14mm ile 920mm arasında değişebilen oldukça çeşitli ve geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Tekerlek sektöründe her zaman yenilikçi olan Tente, fabrika ortamında yük taşıma arabaları gibi uygulamalar için tahrikli motorize tekerlek geliştirmiştir. (Tente E-drive) Şık tasarım tekerleri ile tüm mobilya uygulamalarında sektörün ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Sürtünme ile yüklenmeden veya elektrostatik indüksiyondan kaynaklanan statik elektriği nötrlemek maksadıyla zemine iletmeye yarayan ESD özellikli tekerlek çözümleri mevcuttur.

Maksimum 13 ton taşıma kapasitesi ve çapı 920 mm özelliklerine sahip tekerlek çözümleri sunabilmektedir. Hastane ve kliniklerde uluslararası standartlara uygun her türlü cihaz ve hasta karyolası için tekerlek çözümleri sunar.

Hastane karyolası gibi uygulamalarda kumanda ile kilit kontrolü yapılabilen kullanıcı dostu tekerlek sistemini hayata geçirmiştir. (Tente E-lock) Sürtünme ile yüklenmeden veya elektrostatik indüksiyondan kaynaklanan statik elektriği nötrlemek maksadıyla zemine iletmeye yarayan ESD özellikli tekerlek çözümleri mevcuttur.

Rose Systemtechnik

Otomasyon firmalarının kumanda-kontrol ünitesi ihtiyaçları için, hareketli kol/taşıma sistemleri, panolar ve portatif el kumandası muhafazası çözümleri sunar.

Dünyanın önde gelen savunma sanayi firmaları için gerek patlama riski olan alanlar gerekse standart uygulamalarda kullanılan paslanmaz çelik, alüminyum ve polyester kutularda uluslararası standartlara uygun özelleştirilmiş sistem çözümleri getirir. Enerji tesislerindeki patlama riski olan alanlar için paslanmaz çelik, alüminyum ve polyester kutulardan oluşan geniş ürün yelpazesiyle uluslararası standartlara uygun çözümler üretir. M1 sertifikalı polyester kutular dayanıklılık, kullanım kolaylığı ve maliyeti sayesinde zorlu maden ortamlarında fark yaratır.

Otomasyon firmalarının kumanda-kontrol ünitesi ihtiyaçları için, hareketli kol/taşıma sistemleri, panolar ve portatif el kumandası muhafazası çözümleri sunar.

Rose Krieger

RK Rose+Krieger ürün gamında sektöre yönelik elektromekanik lineer modüller ve çok yönlü boru ve kare profil bağlantı elamanlarının yanı sıra alüminyum sigma profiller de mevcuttur.

Firmamız lokal piyasada kolaylıkla tedarik edilemeyen 160×240 ve 160×320 mm gibi büyük ölçülerde, ağır iş uygulamalarına hitaben istenilen uzunluklarda alüminyum sigma profil temin etmektedir.

Sanayinin, dayanımı yüksek olan hammadde ihtiyaçlarına, paslanmaz çelik ve alüminyum bağlantı elemanları ile cevap vermekteyiz. Bununla birlikte ihtiyaca uygun paslanmaz lineer modül de üretilebilmektedir.
© 2021 - Mazaka Endüstriyel Ürünler Sanayi Ticaret ve Teknoloji AŞ || Tüm Hakları Saklıdır.