TR EN

Mühendislik ve Ar-Ge

Elektronik ve yazılım mühendislerinden oluşan ar-ge ekibimiz müşteri ihtiyaçlarına yönelik proje ve tasarım faaliyetlerini yürütmektedir. Projelendirme ve tasarım sürecinde müşterilerimizin taleplerine ve sorunlarına çözüm olacak yaratıcı fikirler geliştirmekteyiz.

Mazaka Endüstriyel, proje fikrinin oluşturulduğu ilk aşamadan nihai ürünün teslimine kadar geçen sürede yer alan tüm aşamalarda, uzman personeliyle mühendislik ve ar-ge süreçlerini gerçekleştirmektedir.
  • Proje
    Projelendirme faaliyetini yürüten uzman personellerimiz ile belirlenen ihtiyaçlar doğrultusunda yapılan piyasa araştırması sonucu yenilikçi, yaratıcı ve işlevsel ürün veya hizmetleri gerekli iş planı çerçevesinde müşterilerimiz ile buluşturuyoruz.
  • Tasarım
    Firmamız seri üretime uygun, nihai kullanıcıya yönelik geliştirilen ve odağında bulunan kullanıcıların beğenisini kazanarak işlevsellik açısından ihtiyaçları karşılayacak nitelikte tasarım çalışmaları yürütmektedir. Projelendirilen tasarımlarımızın yapılan kalite kontrol ve test süreçleri sonucunda IPC standartlarına uygun nitelikte olmasına özen gösterilmektedir.
© 2021 - Mazaka Endüstriyel Ürünler Sanayi Ticaret ve Teknoloji AŞ || Tüm Hakları Saklıdır.